V pondělí 8. 4. se uskutečnila v naší knihovně literární beseda se spisovatelkou Michaelou Fišarovou, kterou doprovázel herec, moderátor Miroslav Reil. Byly to dvě po sobě jdoucí besedy pro první ročníky. Děti se dozvěděly, že paní spisovatelka byla i učitelkou ČJ a AJ na ZŠ v Praze, proto ve svých knihách zmiňuje pro děti velmi aktuální témata. Herec Miroslav Reil doprovázel povídání paní spisovatelky svým školeným hlasem při předčítání a dramatizací ukázek z kapitol jednotlivých knížek. Od první chvíle byly děti vtažené do napínavého děje, který se před nimi odehrával. Děti tak v rámci vystoupení shlédly krátkou dramatizaci z knihy Kamínek. Jejich úsměv a průběžný potlesk byl tím nejupřímnějším hodnocením, jak se jim beseda líbila.

Fotografie z této akce naleznete v sekci - Fotogalerie - školní knihovna

Literární beseda s MICHAELOU FIŠAROVOU a MIROSLAVEM REILEM