Dne 17.5.2024 pořádá školní družina tradiční a velmi oblíbenou akci „Májový pochod na rozhlednu Chlum“. Jeden z cílů družinové padesátky. Jedná se turistický výšlap rodinných týmů s plněním úkolů a cíl je na rozhledně Chlum. Dítě se může akce zúčastnit pouze s dospělou osobou, která je za něj zodpovědná po celou dobu konání akce. Průběžný start je u školní družiny v době 17.00-17.30 a konec akce je v 19.30 u rozhledny Chlum. U rozhledny je ohniště, oheň bude rozdělán v 18.00 hodin a doba hoření ohně je do 19.30 hodin, po tu dobu je zajištěn požární dozor. Stánek s občerstvením i rozhledna bude mít otevřeno do 19.30 hodin. Vstup dětí na rozhlednu je možný pouze s dospělou osobou. Špekáčky k opečení je možné zakoupit přímo ve stánku. Odměna za splněné úkoly je připravená pro každého dětského účastníka. Trasa je vhodná i pro kočárky.  Akce se koná za každého počasí a je zdarma.

Májový pochod