top of page

S radostí vám oznamujeme, že jsme obdrželi nový přírůstek do naší školní knihovny. Děti dostaly od Ježíška krásné nové knížky, které byly zakoupeny školou a jsou plodem vašich dětských přání. Naše knihovna nyní tak může rozšířit svůj fond o skvělá díla od různých talentovaných autorů, včetně oblíbené spisovatelky J. K. Rowlingové nebo spisovatele Ch. Colfera. Jsou to knihy, které si naši žáci přáli mít k dispozici v naší knihovně, a nyní jsou dostupné pro všechny. Tímto krokem se snaží škola podporovat čtenářskou gramotnost a zájem o knihy. Věříme, že tyto knižní novinky přinesou radost a inspiraci do života našich dětí. Přejeme našim čtenářům příjemné chvíle strávené při čtení a věříme, že tyto nové knihy přinesou inspiraci do jejich čtenářského světa.

 

A zde malá ukázka:
Nové knihy do knihovny

Nové knihy do knihovny

Podporujeme

bottom of page